Informace pro přednášející

Příjem prezentací

Prezentace přednášek budou přejímány po celou dobu konání kongresu v časech registrace v přednáškovém sále nejpozději 1 hodinu před začátkem bloku, v němž budou prezentovány. Zde je možno si prezentace také odzkoušet.

Procházka mezi postery

V čase vyhrazeném pro posterovou sekci bude probíhat u jednotlivých posterů krátká prezentace (5 min.) s možností klást autorům sdělení otázky. Prosíme autory posterů, aby byli přítomni v uvedeném čase u své prezentace.

Postery budou vyvěšeny po celou dobu kongresu, materiál pro upevnění posterů je k dispozici u registrace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to top